Darheim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Custom Lore RP server


You are not connected. Please login or register

**Prológ**

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1**Prológ** Empty **Prológ** 6/6/2015, 16:58

Gravis

Gravis
Admin
Admin

Vitajte v Darheime! V drsnom ale očarujúcom svete, pretkanom legendami, dobrodrodrúžstvami, obohatenými príbehami vami vlastnými.

Tento svet začal ako idea mňa a Zuriho v jednu "zimnú" noc koncom decembra minulého roku, keď sme si povedali, že by vôbec nebolo na škodu založiť si server, v ktorom sa vyhneme prehnane magickým a démonickým eventom, prehnanej superhrdinckosti postáv a vodenia za ručičky. Nech to znie akokoľvek naivne, či absurdne, chystáme sa to v plnej miere dodržiavať. Považujte to dokonca za naše motto. Darheim, však nespúšťame prvý krát.

Prvý pokus skončil prepadákom z dôsledku slabej morálky tímu a mojej vlastnej vytrvalosti s najsatanskejším softvérom pre developerov - Noggitom. Tím sa rozpadol a my sme neočakávali, že sa k Darheimu ešte niekedy vrátime.

Časy sa však zmenili a prácechtivosť a iniciatíva istej osoby, ktorá je teraz plnohodnotný/á člen(ka) tímu, ma vymotivovala k tomu to znovu rozdúchať. Všetky naše plány, predstavy však prešli menšou inventúrou a premyslením. Spojili sme nový tím a sme znova v hre. Bez ďalších zbytočných okolkov...


V Darheime na vás okrem iného čaká -



  • Keltskou kultúrou pretkaný svet, okorenený štipkou epickosti s hlbokým lore





  • Spirituálny systém





  • Svet ovplyvňovaný hráčskou iniciatívou a vašimi rozhodnutiami





  • Rasy v inom obraze: Nový pohľad na gronnov, arrakoa, či elfov





  • "Živý" nočný svet a NPC s dialógmi





  • A samozrejme kopu iných vecí, ktoré si však zatiaľ necháme v rukáve.




Spoiler:

https://darheim.forumczech.com

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru