Darheim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Custom Lore RP server


You are not connected. Please login or register

Rada Darheimu

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Rada Darheimu Empty Rada Darheimu 7/6/2015, 10:54

Zuri

Zuri
Royal OOC Vanguard
Royal OOC Vanguard

Zdravím vesničani, vesničanky a podřadná magická stvoření všeho druhu.
Mé jméno je Zurithan, a tímto bych vám rád představil ty, kteří budou jednou dohlížet nad vašimi postavami.



Gravis

Zdravím vospolok! Som Gravis, admin a spoluzakladateľ Darheimu. Spolu so Zurim máme pod správou core,
NPC Scripting a lore ľudí. Taktiež máme dohľad nad finálnymi verdiktami vašich žiadostí. Do mojich spadá všetok
serverový noggit, DBC, DB a manažment celého tímu. Rovnako, ak máte neaké otázky (FAQ) tak sa mi môžete
ozývať na skype: skater967 alebo do PMky.

- Noggit, Core, DB, DBC, Lidské kmeny.
- Admin


Hannah

"Uhnite a pustite k tomu ženu!" - sú slová, s ktorými som v tíme urobila dieru. Som síc, trochu lenivá, ale zadanú prácu
vždy ukončím načas. Celá grafická stavba tohto fóra, je moja práca... Okrem nej sa grafikou montujem aj do reskinu.
Som veľaváženou veliteľkou elfov a šprtám sa v DB a DBC.

- Grafika, DB, DBC, elfové.
- GM


Vealerius

Ave já! Moje meno je Vealerius (často skrátené na Veal, taká je nevýhoda dlhého mena) a pôsobím tu predovšetkým ako loremaster.
Nemusí to vyzerať ako ťažká práca, ale verte mi, keď chcete aby to bolo urobené poriadne, treba zapojiť všetky mozgové závity a
nezávity. A samozrejme, som pravý trpaslík, ktorý sa rád vŕta v hline a pestuje si bradu.

- Lore, DB, DBC, trpaslíci.
- GM


Zurithan

Brý den přeji. Jsem znám pod přezdívkou Zurithan, jsem spoluzakladatel tohoto projektu a také arcipatka církve Okenářské.
Mám na starost vše co mi Gravis hodí pod ruce ale zejména pak boj proti OOC. Jsem hrdý fanoušek Dark souls a Montyho Pythona.
Tudíž opravdu neočekávejte vození za ručičku. Co naopak můžete očekávat, je podpora dobrého RP z vaší strany. Spolu s Gravisem
mám pod palcem lidské kmeny a Všeobecný život v krajině Darheimu.

- Core, DB, DBC, lidské kmeny, Draci.
- GM


Xenerus

- extérní podpora. (I psychická)

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru